.:: مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه - درباره ::.
حساب کاربری

تاریخچه تشکیل سامانه مسقف رانان

مسقف رانان از اولین فعالان مجازی حمل و نقل در ایران است که فعالیت خودش را از تلگرام شروع کرد و هدف اولیه فقط ارتباط دادن رانندگان کامیونهای حمل اثاثیه با همدیگه بود ولی در مدت زمان کوتاهی تبدیل به برترین گروه حمل ونقل شد.

۱. نقاط ضعف استفاده از تلگرام: تلگرام بعد از مدتی فیلتر شد و استفاده از آن رسما غیر قانونی محسوب می شود 

۲. راهکار مسقف رانان برای قانونمندی و پیگیری خدمات ارائه شده این بود که لینک گروه بسته شده بود و عضوگیری نفر به نفر انجام می شد این امر باعث اعتبار بسیار زیاد برای این گروه شده بود ولی ایراد کار آنجایی بود که نمی توانستیم با مردم به راحتی در ارتباط باشیم

 

۳. با وجود تمام تلاش‌هایی که برای شناخته شده بودن اعضا صورت گرفته بود باز هم مردم به یک گروه تلگرام به عنوان محل مطمئن برای حمل و نقل اعتماد نداشتند.

 

با توجه به نقص های عنوان شده با همفکری و مشارکت رانندگان کامیون های این جانب جواد عظیمی که گروه تلگرام را تشکیل داده بودند با جمع آوری پول از همکاران تصمیم گرفتم این سایت را راه اندازی کنم تا در یک محیط کاملا حساب شده مردم بتوانند بارهای خود را بدون واسطه به دست رانندگان به بسپارند و با خیال راحت جابه‌جایی‌ها انجام شود.

 

مزایای استفاده از سایت

۱.در نظر گرفتن منافع صاحبان کالا در راستای منافع رانندگان

 

۲. قابلیت پیگیری بارها، چون رانندگان و اعضا با ارائه مدارک و با معرف در این سامانه فعالیت میکنند 

 

۳.کنترل اتوماتیک و همچنین نظارت دائمی بر روی بارها از زمان اعلام تا رسیدن به مقصد

 

۴.هیچگونه مبلغی بابت واسطه گری برای بارهایی که مستقیما توسط سامانه جذب میشود،دریافت نمیشود

 

۵.شریک بودن رانندگان در تامین هزینه های سایت که باعث میشود کارها به صورت دلسوزانه و با رعایت اخلاقیات انجام شود

 

۶.این حرکت خود جوش برای اولین بار در ایران صورت گرفته، به همین خاطر به عنوان اولین اتحادیه ی مجازی رانندگان معروف شده است 

 

اینجانب جواد عظیمی کامیون دار ساکن نجف آباد اصفهان، با همکاری خانواده و همکاران عزیزم مسئولیت پیگیری بارهای ردو بدل شده در این سامانه را به عهده میگیرم.به یاری خداوند و با نظر مثبت مسئولین امیدواریم بتوانیم رانندگان را در آینده ی الکترونیک حمل و نقل در سطح علمی بالا سهیم کنیم.

 

 

 

منو ها سایت
تماس با ما
درباره ما
  اصفهان 
  03134513431
 

۰۹۱۳۳۰۲۴۶۴۸

  info@mosaghafranan.com
ما را دنبال کنید :            
مسقف رانان از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش رو تو تلگرام آغاز کرده و بعنوان اولین فعال مجازی حمل و نقل در ایران بصورت اصولی تبادل بار انجام بده این کار حاصل لطف خداوند متعال و تلاشهای گروهی رانندگان و استفاده از تکنیکهای جدید و مبتکرانه بوده است. با مشارکت رانندگان محترم گروه مسقف رانان تصمیم گرفته شد که سایت مسقف رانان جهت ارتباط بیشتر با مردم راه اندازی شود.

 

© حقوق کپی برداری برای مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه 742299 محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا