1 .:: مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه - ثبت نام ::.
حساب کاربری
ثبت نام

از شما سپاسگزاریم که  شرایط استفاده‌ از سایت مسقف رانان به آدرس mosaghafranan.ir  و تمام خدمات آن را مطالعه میکنید.

وقتی از خدمات سایت مسقف رانان استفاده می‌کنید به این معناست که این متن را مطالعه کرده و شرایط ما را پذیرفته اید.

برای پاسخگویی به هرگونه سوالی که داشته باشید از طریق تماس تلفنی آماده خدمتگزاری هستیم.

برای استفاده از سایت مسقف رانان نیاز است دستگاه شما به اينترنت فعال دسترسی داشته باشد و از سیستم عامل آندروید برخوردار باشد.

شما می‌توانید از طریق سایت مسقف رانان بدون واسطه با رانندگان کامیونهای مسقف با نظارت مدیریت سایت در ارتباط باشید و بارهای خود را به دیگران معرفی کنید همچنین اگر راننده کامیون مسقف هستید می توانید در صورت تمايل با ما تماس بگیرید تا کاربری شما را بعنوان راننده فعال کنیم و بتوانید بارهایی که دیگران معرفی می‌کنند را ببینید.

مالک بارهایی که در این سایت معرفی می‌شود ما نیستیم و مسئولیت محتوای بارها بعهده صاحب کالا میباشد.

تبعیت از قوانین جمهوری اسلامی ایران و نقض نکردن عرف جامعه، لازمه استفاده از سایت مسقف رانان است.

ما کمیسیون یا مبلغ یا درصدی از عایدی شما از تبادل بارهای انجام شده در سایت را نمیگیریم.

ممکن است تغییراتی در آینده در این متن ایجاد شود که این تغییرات را حتما از طریق حساب کاربری به شما اعلام می‌کنیم.

شرایط اطلاعاتی که در قسمت ثبت نام از شما می‌خواهیم به این شرح است : نام و نام خانوادگی و شماره موبایل. استفاده از ایموجی و علائم یا کلمات ناپسند در قسمت های مختلف ثبت نام اعم از اجباری و اختیاری، باعث ناموفق بودن ثبت نام شما خواهد شد. این اطلاعات فقط در زمان تبادل بار و به نوبت به اعضای شناخته شده سایت که مایلند با شما در ارتباط باشند نشان داده می شود. بعد از مشخص شدن نتیجه بار این اطلاعات را فقط شخصی که با او تبادل بار کرده اید می‌بیند و بعد از تحویل بار این اطلاعات دیگر برای هیچکدام از اعضای سایت قابل مشاهده نیست. 

منظور از تبادل بار معرفی بارهایی است که می‌خواهید توسط رانندگان کامیونهای مسقف حمل شود و بارهایی است که رانندگان کامیونهای مسقف از طریق سایت مسقف رانان جهت ارتباط با اعلام کننده بار معرفی می‌شوند.

معرفی بارهای سایت به دیگران، ارتباط کاری خارج از سایت با کسانی که از طریق سایت با آنها آشنا شده اید، بدقولی و بدحسابی و بی احترامی نسبت به اعضا منجر به حذف شما یا محدودیت دسترسی شما به بخش‌های مختلف سایت می‌گردد که همه این موارد قبل از اعمال از طریق پیامک به شما اطلاع داده خواهد شد.


پذیرای تمام انتقاد ها و پیشنهادات شما هستیم تا بتوانیم پیشرفت مستمر در خدمت رسانی به شما داشته باشیم.


منو ها سایت
تماس با ما
درباره ما
  اصفهان 
  03142435638
 

09033159406 

09133318095

09137171102

  info@mosaghafranan.com
ما را دنبال کنید :            
مسقف رانان از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش رو تو تلگرام آغاز کرده و بعنوان اولین فعال مجازی حمل و نقل در ایران بصورت اصولی تبادل بار انجام بده این کار حاصل لطف خداوند متعال و تلاشهای گروهی رانندگان و استفاده از تکنیکهای جدید و مبتکرانه بوده است. با مشارکت رانندگان محترم گروه مسقف رانان تصمیم گرفته شد که سایت مسقف رانان جهت ارتباط بیشتر با مردم راه اندازی شود.

 

© حقوق کپی برداری برای مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه 742299 محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا