.:: مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه - تردد کامیون ::.
حساب کاربری

تردد کامیون

مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان
تردد ناوگان حمل ونقل عمومی محدودیت ندارد

به گزارش روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اصفهان، مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان گفت: تردد ناوگان حامل سوخت، کالاهای اساسی و ایاب و ذهاب کارخانجات از استان اصفهان یا به استان اصفهان بدون هیچ محدودیتی در حال انجام است.
مهدی خضری با اشاره به محدودیت های اعمال شده برای تردد خودروها به منظور قطع کردن زنجیره انتقال ویروس کرونا در استان اصفهان اظهار کرد: با هماهنگی های انجام شده هیچگونه ممنوعیتی برای خودروهای حامل کالاهای اساسی، خودروهای حامل سوخت، سريس اياب و ذهاب شيفتي كارخانجات، خودروهای امدادی در کشور و استان وجود ندارد.
مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان اصفهان  با اشاره به اهمیت حمل ونقل کالا تصریح کرد: رصد وضعیت صدوربارنامه ها و همچنین میزان تناژ بار حمل شده نشان دهنده وضعیت عادی در این بخش است.
وی ادامه داد: کلیه همکاران ما نیز در سراسر استان دوشادوش سایر دستگاه های امدادی مشغول خدمت رسانی هستند.
خضری از مردم به دلیل توجه به توصیه های پزشکان و مسئولان برای ماندن در خانه و از رانندگان برای همکاری صادقانه برای حمل کالاهای اساسی و تامین نیازهای مردم تقدیر و تشکر کرد.

منو ها سایت
تماس با ما
درباره ما
  اصفهان 
  03142435638
 

09033159406 

09133318095

09137171102

  info@mosaghafranan.com
ما را دنبال کنید :            
مسقف رانان از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش رو تو تلگرام آغاز کرده و بعنوان اولین فعال مجازی حمل و نقل در ایران بصورت اصولی تبادل بار انجام بده این کار حاصل لطف خداوند متعال و تلاشهای گروهی رانندگان و استفاده از تکنیکهای جدید و مبتکرانه بوده است. با مشارکت رانندگان محترم گروه مسقف رانان تصمیم گرفته شد که سایت مسقف رانان جهت ارتباط بیشتر با مردم راه اندازی شود.
© حقوق کپی برداری برای مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا