.:: مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه - فعالیت باربری های تهران ::.
حساب کاربری

فعالیت باربری های تهران

مدیران محترم‌  مؤسسات و شرکتهای حمل ونقل فعال در زمینه خرده باری
باسلام 
احتراما نظر به پیگیری های  مدیران محترم در خصوص فعالیت مؤسسات و شرکتهای حمل ونقل خرده باری بعد از تعطیلات نوروزی به آگاهی می رساند: براساس تماس و مذاکره تلفنی  با آقای مهندس نوروزی مدیر کل محترم راهداری و حمل ونقل جاده ای استان تهران (مورخ 99/01/13 )، فعالیت حمل ونقل کالا  به صورت دربستی و خرده باری هیچگونه منع قانونی نداشته و در صورت هرگونه مشکل در این زمینه مراتب سریعاً مورد رسیدگی قرار خواهد گرفت لذا کلیه مؤسسات و شرکتهای حمل ونقل خرده باری واقع در خیابان های ، شوش ، شهید رجائی ، ری ، فدائیان اسلام و ...با رعایت کلیه موارد ایمنی و بهداشتی به منظورپیشگیری و جلوگیری از ابتلا و شیوع ویروس کرونا ، می توانند فعالیت خود را ادامه دهند.

منو ها سایت
تماس با ما
درباره ما
  اصفهان 
  03142435638
 

09033159406 

09133318095

09137171102

  info@mosaghafranan.com
ما را دنبال کنید :            
مسقف رانان از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش رو تو تلگرام آغاز کرده و بعنوان اولین فعال مجازی حمل و نقل در ایران بصورت اصولی تبادل بار انجام بده این کار حاصل لطف خداوند متعال و تلاشهای گروهی رانندگان و استفاده از تکنیکهای جدید و مبتکرانه بوده است. با مشارکت رانندگان محترم گروه مسقف رانان تصمیم گرفته شد که سایت مسقف رانان جهت ارتباط بیشتر با مردم راه اندازی شود.
© حقوق کپی برداری برای مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا