.:: مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه - کامیون وارداتی دست دوم ::.
حساب کاربری

کامیون وارداتی دست دوم

 

یک فعال حمل‌ونقل جاده‌ای از فروش کامیون دست دوم وارداتی با مشخصات نادرست در سایت‌هایی مثل «دیوار» خبر داد و گفت: این تبلیغات فقط گمراه کننده است و واقعیت ندارند. 

صدر الله به مانا مشاور رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای در امر نوسازی ناوگان پیش از این گفته بود: تاکنون هیچ‌گونه مجوزی برای واردات کامیون‌های کارکرده زیر سه سال ساخت ذیل بند «ث» ماده ۳۰ قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه‌ای کشور صادر نشده است.

این در حالی است که یک فعال حوزه حمل‌ونقل جاده‌ای در تماس با خبرنگار تین نیوز گفت: افرادی در سایت‌هایی ازجمله دیوار آگهی‌هایی مرتبط به فروش ناوگان‌های وارداتی دسته دوم منتشر کرده‌اند. اما این تبلیغات در جهت کلاه‌برداری و دزدیدن مال مردم است و این کار بدون هیچ‌گونه مجوزی انجام‌شده است.

به گفته وی، واردات خودروها نیاز به مجوز سازمان راهداری دارد و تا زمانی که خودروها توسط گمرک پلاک نشود حق خروج از گمرک را ندارند. ضمن اینکه، خودروهای زیر سه سال ساخت نیاز به سوخت یورو 6 دارند که این نوع سوخت در ایران وجود ندارد. 

این فعال حمل و نقل جاده ای اضافه کرد: بهتر است که رانندگانی که به دنبال نوسازی خودرو خود هستند؛ فریب این تبلیغات دروغ را نخورند و آگاهانه عمل کنند. 

منو ها سایت
تماس با ما
درباره ما
  اصفهان 
  03142435638
 

09033159406 

09133318095

09137171102

  info@mosaghafranan.com
ما را دنبال کنید :            
مسقف رانان از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش رو تو تلگرام آغاز کرده و بعنوان اولین فعال مجازی حمل و نقل در ایران بصورت اصولی تبادل بار انجام بده این کار حاصل لطف خداوند متعال و تلاشهای گروهی رانندگان و استفاده از تکنیکهای جدید و مبتکرانه بوده است. با مشارکت رانندگان محترم گروه مسقف رانان تصمیم گرفته شد که سایت مسقف رانان جهت ارتباط بیشتر با مردم راه اندازی شود.
© حقوق کپی برداری برای مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا