.:: مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه - ادامه تعطیلی برای کرونا ::.
حساب کاربری

ادامه تعطیلی برای کرونا

حجت‌الاسلام حسن روحانی صبح امروز (یکشنبه) در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: در روندی که ما برای مبارزه با کرونا پیش‌رو داریم، هیچ اختلافی نظری بین دستگاه‌های دولتی و قوای سه گانه نیست چراکه ما همه با هم این کار را انجام می‌دهیم. همه ارکان و همچنین مقام معظم رهبری حمایت فرمودند.

وی افزود: کرونا با همه گرفتاری‌هایش آثاری هم داشته که یکی از آن آثار وحدت بیشتر جامعه در سراسر کشور است. بین وزارتخانه‌های ما اختلاف نظری وجود ندارد. ممکن است یک شیطانی در یک گوشه‌ای، چیزی به رسانه‌های خارجی بدهد و آنها آن را بزرگ کنند.

روحانی تاکید کرد: اینکه می‌گویند باید بین سلامت جامعه وفعالیت اقتصادی یکی را انتخاب کنیم کاملاً مردود است. همفعالیت اقتصادی و هم پروتکل‌های بهداشتی با هم قابل اجرا و پیاده کردن است. همه فعالیت‌های تولیدی ما باید برپا باشد اماپروتکل‌های وزارت بهداشت هم باید مراعات شود.

رئیس‌جمهور گفت: فعالیت کسب و کارهای پرریسک فعلاً تا پایان فروردین ممنوع است.

منو ها سایت
تماس با ما
درباره ما
  اصفهان 
  03142435638
 

09033159406 

09133318095

09137171102

  info@mosaghafranan.com
ما را دنبال کنید :            
مسقف رانان از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش رو تو تلگرام آغاز کرده و بعنوان اولین فعال مجازی حمل و نقل در ایران بصورت اصولی تبادل بار انجام بده این کار حاصل لطف خداوند متعال و تلاشهای گروهی رانندگان و استفاده از تکنیکهای جدید و مبتکرانه بوده است. با مشارکت رانندگان محترم گروه مسقف رانان تصمیم گرفته شد که سایت مسقف رانان جهت ارتباط بیشتر با مردم راه اندازی شود.
© حقوق کپی برداری برای مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا