.:: مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه - بیمه آنلاین بار ::.
حساب کاربری

بیمه آنلاین بار

با سلام با پیگیری‌های بسیار زیاد موفق شدیم اعتماد شرکت بیمه را نسبت به سامانه جلب کنیم و برای اولین بار در کشور بیمه‌انلاین بار بدون نیاز به بارنامه رسمی و با قیمت مناسب به کاربران سایت مسقف رانان ارائه کنیم ضمن شکرگزاری از خداوند بزرگ بابت این موفقیت نیاز است کاربران گرامی نکات زیر را با دقت مطالعه نمایند
 1. بیمه بار مسقف رانان فقط به بارهایی تعلق می‌گیرد که در سامانه ثبت شوند بنابراین اگر شماره پلاک خودرو شما تغییر کرده است عکس از کارت ماشین با پلاک جدید به واتساپ شماره 09033159406  ارسال نمایید.
2. این طرح در روزهای آینده شروع به کار می‌کند و همه بارها اجباراً باید تحت پوشش بیمه رد و بدل شوند و اعلام کننده های عزیز اعم از راننده‌ها باربریها واسطه‌های بار و صاحبان کالا بایستی ارزش کالا را در قسمت مخصوص که در روز شروع طرح نمایان میشود درج نمایند.
3. با توجه به اینکه این کار با جسارت و نوآوری بالا به این مرحله رسیده است ممکن است در اوایل کار با مشکلاتی مواجه شویم که قطعاً در سریع ترین زمان آن را برطرف خواهیم کرد.
4. برای بار هایی که ممکن است از طریق دیگری بیمه شوند نیاز است حداقل بیمه پنج میلیون تومان از طریق سامانه توسط اعلام کنندگان اعمال شود.
5. بیمه بار مسقف رانان شامل همه بارها اعم از بین شهری و داخل شهری میشود.

از همکاری شما عزیزان در به ثمر رسیدن همه نوآوری‌های مسقف رانان طی سال های گذشته و آتی بی نهایت سپاسگزارم.

مدیریت سایت مسقف رانان
عظیمی _ بهارلویی

منو ها سایت
تماس با ما
درباره ما
  اصفهان 
  03142435638
 

09033159406 

09133318095

09137171102

  info@mosaghafranan.com
ما را دنبال کنید :            
مسقف رانان از سال ۱۳۹۵ فعالیت خودش رو تو تلگرام آغاز کرده و بعنوان اولین فعال مجازی حمل و نقل در ایران بصورت اصولی تبادل بار انجام بده این کار حاصل لطف خداوند متعال و تلاشهای گروهی رانندگان و استفاده از تکنیکهای جدید و مبتکرانه بوده است. با مشارکت رانندگان محترم گروه مسقف رانان تصمیم گرفته شد که سایت مسقف رانان جهت ارتباط بیشتر با مردم راه اندازی شود.
© حقوق کپی برداری برای مسقف رانان - سامانه حمل اثاثیه محفوظ می باشد . طراحی و برنامه نویسی توسط طراحی و توسعه وب سایت صبا